Wuxi Hengnuo Chemical Equipment Manufacturing Co, Ltd
Namuose > žinios > Turinys
Kaip veikia Reakcijos virdulys?
- Jun 30, 2017 -

Kaip veikia Reakcijos virdulys?
(1) montavimas: reakcijos indas turi būti įrengtas aukšto slėgio operacinės patalpos, kurioje yra daugybė reagavimo vėdinimo elementų, atsparumo sprogimui reikalavimai, turi būti įrengti atskirai, tarpusavyje tarpusavyje sujungus saugią sprogimui atsparią sienelę, kiekviena veikianti patalpa turi būti. Yra kanalai ir išleidimo angos, leidžiančios į išorę, kai sprogstamosios medžiagos turi užtikrinti, kad įranga būtų gerai vėdinama.
(2) Išpakuodami įrangą, Reakcijos indas patikrina, ar nepažeista įranga, atsižvelgiant į įrangos modelį pagal įrenginio struktūrą, atsargines dalis pagal pakavimo sąrašą išvalyti. Šildymo būdas Jei šildymo kuras yra šildomas, reakcijos indas laikykitės temperatūros naudojimo, norint nusipirkti atitinkamą šilumos perdavimo alyvos modelį (Pastaba: šilumnešio alyvoje visiškai neleidžiama turėti vandens), kad įjungtumėte, kai viršutinė dalis striukė atverti burną ir striukė viršutinėje aliejaus dalyje. Atviras burnos dangtis atidarykite per kuro baką į alyvos rezervuarą prie aliejaus, kai aliejus gali būti, kai alyvos uoste miršta, nemirkite, kad išvengtumėte spaudimo gaminti spaudimas
(3) virdulio korpusas, reakcijos indas dangtelio montavimas ir sandarinimas: virdulio korpusas ir virdulio dangtis su tarpine arba kūgio paviršiumi su linijos apskritu paviršiumi, priverždami pagrindinę veržlę, kad jie būtų prispausti vienas prie kito, kad būtų pasiektas geras sandarinimo efektas , priveržkite veržlę Turi būti įstrižai simetriškas daugiasluoksnis degiklio priveržimas, jėga tolygiai, neleidžia virdulio dangčiai nukreipti į šonus, tam, kad būtų pasiektas geras sandarinimo efektas, priveržkite pagrindinę veržlę, kad ji neviršytų nuostatų priveržimo sukimo momentas 40 ~ 120 N.M diapazonas, kad būtų išvengta sandarinimo Paviršiaus smulkinimas arba perkrovimas, sandarinimo paviršius turi būti ypač atsargus, prieš kiekvieną montavimą su palyginti minkštu popieriumi arba audiniu, kad būtų galima išvalyti sandarinimo paviršių ir iš jo, ypač atkreipiant dėmesį į virdulio korpusas, virdulio dangčio paviršius nukreiptas randas, jei pagrįstą operaciją galima naudoti daugiau kaip 10.000 kartų, sandarinimo paviršiaus pažeidimas, reikia tobulinti, kad būtų galima pasiekti oda sandarinimo savybes, ištraukite virdulio dangtį, kurį reikia lėtai pakelti viršuje ir apačioje, kad virdulio korpusas ir dangtis tarp sandarinimo paviršiaus nepatektų vienas į kitą. Jei tarpiklis yra sandarinimo tarpiklis (PTFE, aliumininis gaubtas, vario antgalis, asbesto padas ir kt.), Priveržus pagrindinę veržlę, bus pasiektas geras sandarinimo efektas.
(4) sklendžių, slėgio matuoklių ir apsauginių vožtuvų montavimas, priveržiant teigiamą ir neigiamą veržlę, ty, kad būtų pasiektas sandarinimo poveikis, dviejų lankinių sandarinimo paviršių prijungimas neturi priklausyti nuo visų varžtų jungčių sukimosi montavimas, turi būti padengtas tepalu ar aliejumi, kad grafitas būtų suderintas, kad nebūtų nužudyti. Vožtuvo naudojimas: reakcijos indelio adatos vožtuvo sandariklis, tik atsargiai pasukite vožtuvo adatą, spaudžiant sandarinimo paviršių, kuris gali pasiekti gerą sandarinimo savybę, uždrausti pernelyg didelę jėgą, kad nebūtų pažeistas sandarinimo paviršius.
(5) Įrengus įrangą, 30 minučių įveskite tam tikrą azoto kiekį, kad patikrintumėte, ar nėra nuotėkio. Jei yra nutekėjimas, naudokite muilo filtrą, kad surastumėte vamzdį, purkštuką nutekėtų, sužinotumėte, kaip priveržti dują, praeikite azoto slėgio bandymą, kad įsitikintumėte, jog nuotėkis netinkamai pradėjo veikti.
(6), aušinimo aušinimui, vandenį galima atvėsinti aušinimo ritine, uždrausti šalto greitį, išvengti pernelyg didelio temperatūros įtempio, dėl ko susidaro aušinimo ritė, virdulio korpuso įtrūkimai. Dirbdami, kai virdulio temperatūra viršija 100 ºC, magnetinė maišyklė ir virdulio dangčio vandens staliukas turi būti per aušinamąjį vandenį, kad vandens temperatūra būtų žemesnė nei 35 ºC, kad nebūtų magnetizuojamas išskaidymas.
(7) saugos įtaisai: ortodontinio metalo lūžių naudojimas, pagamintas iš nerūdijančio plieno, pagal nacionalinius standartus GB567-89 "Techninės konstrukcijos išlydytos metalinės sprogstamosios medžiagos", gamykla buvo išbandyta, ji nebuvo laisvai pritaikyta. Jei jis buvo išpūstas, reakcijos indas turi būti pakeistas, pakeičiamasis laikotarpis naudojant vienetus pagal faktinę padalinio padėtį, siekiant nustatyti sprogdinimo slėgį viršija sprogimo slėgį, o ne sprogdinimo reikia pakeisti, dažnai naudoja geriausią ne daugiau nei 80% apatinio slėgio, pakeitimas turėtų atkreipti dėmesį į išgaubto paviršiaus plyšimą.
(8) po reakcijos pabaigos, pirmasis aušinimo vėsinimas ir tada virdulio dujos per vamzdyną išleidžiamos į išorę taip, kad virdulyje esantis slėgis iki normalaus slėgio griežtai draudžiamas griovimu, o tada pagrindinis varžtai, veržlės, simetriškai išleistos Išimkite, tada atsargiai nuimkite dangtį (arba pakelkite dangtelį) ant laikiklio, išsikrovimo procesas turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į sandarinimo paviršių.
(9) virdulio valymas: kiekvienos operacijos užbaigimas su valymo tirpalu (valymo skysčio naudojimas turi būti atsargus, kad būtų išvengta pagrindinės medžiagos korozijos), kad būtų pašalintas virdulio korpusas, o sandarinimo paviršiaus likučiai turėtų būti valomi ir laikomi švarūs , draudžiama naudoti kietą medžiagą ar paviršių šiurkščius daiktus valyti.